Rollen
som |
blir
sunget av
(dobbel besetning med reserve) |
|
Åselinde Wiland
Ingunn Olsen
Camilla Hemnes
|
|
Kristian Sødal
Ståle Tørring
|
|
Jens Olai Justvik
Inge Dal |
Lydia, en kvinnelig fange
|
Cecilie Ø. Sewitsky
Hanna Trondalen
Tini Flåt (reserve)
|
|
Ståle Tørring
Richard Ribe |
|
Markus Egelid
Kristian Johannessen |
|
Nils Ivar Evensen
Harald Arntsen
|
Marta, en liten landsbyjente
|
Helene Sola Fischer
Sofie Fosseli
Astrid Syrtveit
|
|
Marie Backe
Victoria Brekke Bredesen
Silje Sønning (reserve)
|
|
Maren S. Holte
Nina L. Feste
Benedicte Ribe (reserve)
|
|
Mads Myhrstad
Snorre Grimstad
Petter Richardsen (reserve)
|
|
Kristian Larsen
Richard Ribe
|
|
Birger Aulin
Oddleiv Isaksen
|
|
Inger Johanne Mæsel
Grethe Bryn
Eva Tønnessen
|
|
Kristian Larsen
Cristian Ingebretsen |
|
Marthe Tørring Johannessen
Maria Elinsdatter Bjørnstad |
Landbybarn 1
Linn Margrethe Vhile Hanssen
Frida Vhile Hanssen
Ruth Eva Jørgensen
Nina Myhrstad Ingvaldsen
Celina Pedersen
Bettina Borgen
Benedicte Jacobsen
Eli Svalastog
Karina Bronebakk
Hanne Marcussen
Maren Marcussen
Kristina Bergane
Anne Lise Hårtveit Thomassen
Elise Tørring
Maria Aase
Gunhild Syrtveit
Helge Huldt-Nystrøm
Ann Helen Tysil Nilsen
Kristoffer Berntsen
Philip Hulløen
Christine Leer-Salvesen
Petter Richardsen
Kristin Mongstad
Helene Mongstad
Emilie Kleveland
Nina Kleveland
Karline Olafsrud
Katarina Staalesen
Thorbjørn Hangeland
Jacob Andreas Key Graarud
Helle Myhrstad
Leder:
Aase Helene Røinaas
|
Landbybarn 2
Aleksander Stangenes Hagen
Daniel Andre Stangenes Skarvøy
Regine Ropstad
Mathilde Kirkhus
Ingvild Hoel
Ida Wessman
Elise Myhren
Eline Åsland Halvorsen
Lone Ljøstad Nilsen
Olav Nylund Dale
Åsne Nylund Dale
Helle Hodne
Anne Live Eidhamar
Ruth Marthea Mosvold Hogga
Helle Kirkhus
Maren Kirkhus
Julie Kristine Olsen
Oda Herlofsen
Vilde Herlofsen
Kristin Dahl
Helena Støle
Anna Sundsli
Ole Sebastian Ribe
Christina Erdvik
Tone Charlotte Sandvik
Katarina Fransson
Andrea Ringøen Vikeså
Leder:
Anne Ingrid Fuglestveit
|
|
Landbyungdom 1
Katrine Birkeland
Cecilie Nygaard
Ingvild Andresen
Astri Kvåle
Maren Frigstad
Ingunn Øivand Olsen
Kristine Vesterhus
Siri Kjendsli Meland
Stine W. Nordby
Kristin Benestad
Ingvild Hegen
Maren Melby
Hanne Lund Løkling
Aleksander Bjorvatn Øien
Lars Fredrik Kile
Benedicte Ribe
Hanne Kristine Jørgensen
Karoline Backe
Solveig Larsen
Elise Marie Jacobsen
Elise Richardsen
Benedicte Tørressen
Miriam Pedersen
Tor Gunnar Engestøl
Kristina Berntsen
Ingrid Torjesen
Aud Marit Dahle
Olav J. Aasen
Martin Sæbø
Karen Helene Frigstad
Kristin Olsen
Emil Brekke Bredesen
Leder:
Renate R. Orre
|
Landbyungdom 2
Nicolay Ringøen Vikeså
Marie P. Solli
Jan Thomas Sandvik
Regine Egelid
Kristian Albert
Terese Syrtveit
Tone Martine Kittelsen
Karianne Olsen
Benedicte L. Spinnanger
Eli Aanensen
Marte Bukkholm
Tina Marie Evensen
Stine Sandnes
Silje Rom Hafnor
Mette Løkke
Silje Sønning
Brita Margrethe Wallevik Gunnufsen
Jonas Ropstad
Martin H. Nilsen
Jòna Ruth Rùnarsdottir
Hanne Øyen
Jon Erik Myre
Trond Hoel
Oda Frøysaa Bech
Kristin Frigstad
Kjersti Sønning
Ida Ruud
Catrine Flottorp
Hanne Birgitte Arntsen
Anders Køhn Drivdal
Andrea Louise Bang
|
|
Slavinner
Karianne Olsen
Elisabeth Støle
Eliette Thorkildsen
Christin Helene Kile
Janne Jessen
Margrete Golten
Ina Maria Brekke
Marthe T. Johannesen
|
Engler
Karianne Olsen
Kristin Udjus
Kristin Olsen
Karen H. Frigstad
Ina Maria Brekke
Marte Helene Mellerud
Eliette Thorkildsen
Christin Helene Kile
Kathrine Sandvik Kilander
Maria Gunnulfsen
Lindsey Angel
Malin Thorsen
Ingvild Andresen
Maren Frigstad
Janne Jessen
|
|
Vakt /Hyrde/ Landsbyungdom
Øyvind Frigstad Pedersen
Per Eivind Vestøl
Christian Ingebrethsen
|
|
|
Mannskor (Mannskoret "Gaasehud")
Ivar Kirkhus
Tommy Kirkhus
Reidar Wessman
Andre Vaaler
Pål Erik Møller-Stray
Trond Andersen
Øyvind Larsen
Terje Skaar
Jan Sandvik
Stig Slotten
Karl-Erik Natvig
Helge Winsvold
Jan Erik Kittelsen
Harald Arntsen
Vidar Andersen
Øyvind Dåsvatn
Erik Albert
Asbjørn Narvestad
Øyvind Solum
Ole Grønvold
Tor Anders Stølen
Jan Tallaksen
Birger Kirkhus
Viggo Buås
Harald Nylund
Inge Tysil
Nils Ivar Evensen
Kjetil Bredesen
Svein Arild Andås
Paul Richardsen
Mer informasjon om mannskoret ?
Ta kontakt med Ivar Kirkhus
| |
|
Orkesteret
Asbjørn Arntsen - piano
Harald Fjelde - gitar, bass
Marit Tøndel Bodsberg - fløyte,
Irena Banjeglav - fiolin,
Hanne Kyllingstad - cello,
Per Endre Jacobsen - gitar/trekkspill,
André Kassen - saxofoner,
Tore Bråthen - trompeter,
Håvard Kittilsen - trombone,
Reidar Skaaland - tangenter,
Ole Petter Ingvaldsen - trommer
|
Teknisk
stab "...like til Betlehem..." 2003
Tidligere
besetning Hvem
spiller når Prøveplan
|